Firma KIM Krystian Banach - liny stalowe, zawiesia, osprzęt

Wiele lat doświadczenia na rynku lin stalowych i zawiesi.

Firma „KIM” Krystian Banach z siedzibą w Zabrzu jest uznanym długoletnim dostawcą lin stalowych, zawiesi oraz osprzętu przeznaczonego do przeładunku. Dzięki elastycznej polityce współpracy z klientami docieramy do odbiorców na terenie całego kraju.


Prowadzimy ścisłą współpracę z największymi producentami

Dwa zawiesia stalowe

krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości, posiadających wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.


Asortyment

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę lin stalowych oraz różnego rodzaju zawiesia linowe, łańcuchowe, pasowe i wężowe. Ponadto oferujemy różnego typu wciągniki, uchwyty, zblocza itp.

Liny stalowe

Dzięki swojej trwałości i wszechstronnemu zastosowaniu wykorzystywane są w wielu sektorach gospodarki. W naszej ofercie znajdą Państwo liny standardowe, specjalistyczne, a także nierdzewne oraz wykonane w osłonie PCV. Klientom proponujemy produkty o zróżnicowanej konstrukcji oraz odmiennym stopniu elastyczności.

Zawiesia

Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki w szczególności w branży transportowej oraz magazynowej, gdyż są niezastąpione w przeładunkach różnego rodzaju towarów. Oferujemy Państwu zawiesia linowe, łańcuchowe, pasowe oraz wężowe o różnych parametrach użytkowych, przeznaczone do przeładunku towarów o zróżnicowanych gabarytach oraz wadze.


Kompleksowa obsługa

Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę. Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Każde zamówienie jest przez naszych specjalistów traktowane w sposób indywidualny i rozpatrywane pod kątem szczególnych wymagań oraz oczekiwań Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem
Krystian Banach