Zawiesia

Proponowane przez nas zawiesia stosowane są wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność przemieszczania ładunków. Wykorzystywane są w różnych procesach przeładunkowych w urządzeniach takich, jak: dźwigi, żurawie, suwnice, wciągniki itp. Uzależnione jest to od wagi towarów, rozmiarów oraz rodzaju transportowanych ładunków. Dobranie pod kątem tych parametrów odpowiedniego zawiesia warunkuje bezpieczeństwo pracy podczas przeładunku. W sprzedaży znajdują się wyłącznie produkty posiadające atesty oraz całkowicie nowe.

Kliknij na obrazek, żeby przejść do podkategorii:

Zawiesia linoweNajpopularniejsze zawiesia dźwigowe – wyróżnia je trwałość oraz uniwersalność. Są podzielone na wiele specjalistycznych rodzajów. Zawiesia linowe wykonane są z wysokojakościowych i elastycznych lin stalowych.

Zawiesia łańcuchoweElementy spełniające wszelkie wymagania, objęte normą PN-EN 818-4. Odznacza je odporność na uszkodzenia spowodowane temperaturą oraz czynnikami atmosferycznymi. Zawiesia łańcuchowe dostępne są w różnych konfiguracjach.

Zawiesia pasoweWytwarzane z wytrzymałych tkanin. Zawiesia pasowe odporne są na wilgoć i działanie różnorodnych olejów, smarów. Stosowane w przypadku przeładunku delikatnego towaru, gdzie ważne jest odpowiednie rozłożenie ciężaru.

Zawiesia wężoweZawarte w naszym asortymencie zawiesia wężowe to miękkie i zarazem wytrzymałe elementy, dostosowane do przeładunku towarów o dużym obciążeniu. Zostały wyprodukowane z włókien poliestrowych oraz węża ochronnego.