Zawiesia

Proponowane przez nas zawiesia stosowane są wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność przemieszczania ładunków. Wykorzystywane są w różnych procesach przeładunkowych w urządzeniach takich, jak: dźwigi, żurawie, suwnice, wciągniki itp. Uzależnione jest to od wagi towarów, rozmiarów oraz rodzaju transportowanych ładunków. Dobranie pod kątem tych parametrów odpowiedniego zawiesia warunkuje bezpieczeństwo pracy podczas przeładunku. W sprzedaży znajdują się wyłącznie produkty posiadające atesty oraz całkowicie nowe.

Kliknij na obrazek, żeby przejść do podkategorii:

Zawiesia linowe

Zawiesia linowe

Wyróżnia je przede wszystkim bardzo wysoka trwałość oraz uniwersalność. W naszej ofercie posiadamy zawiesia o różnym udźwigu  oraz długościach, dostosowane do konkretnych towarów, ładunków i sprzętów.

Wszystkie nasze zawiesia są tworzone zgodnie z normą europejską: PN-EN 13414-1. Posiadają również niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość.

 

Zawiesia łańcuchowe

Zawiesia łańcuchowe

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie zawiesia wykonywane są zgodnie z normą PN-EN 818-4. Oferowane przez Nas zawiesia łańcuchowe cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. Zawiesia skonstruowane są z najlepszych łańcuchów i osprzętu, dzięki czemu są w stanie udźwignąć nawet najcięższe ładunki. Wszystkie zawiesia dostępne są w wielu różnych konfiguracjach do wyboru.

 

Zawiesia pasowe

Zawiesia pasowe

Produkowane są z bardzo wytrzymałych tkanin. Proponowane przez nas zawiesia pasowe odporne są na wilgoć i działanie różnorodnych olejów i smarów. Najczęściej stosowane są w przypadku przeładunku delikatnego towaru, gdzie bardzo ważne jest odpowiednie rozłożenie ciężaru.

 

Zawiesia wężowe

Zawiesia wężowe

Zawarte w naszym asortymencie zawiesia wężowe to elastyczne i zarazem niezwykle wytrzymałe wyroby, dostosowane do przeładunku towarów o bardzo dużym obciążeniu. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości włókien poliestrowych oraz węża ochronnego. Dzięki specjalnemu materiałowi są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty zaświadczające o ich zgodności z europejskimi normami. W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością doradzimy naszym Klientom w wyborze odpowiednich zawiesi.